top of page

Verantwoordelijken en bestuur

Voorzitter VVV De Faluintjesstreek

Chris Aelbrecht
0471/53 22 93
chris.aelbrecht@de-pikkeling.be

 

Secretariaat VVV De Faluintjesstreek

Lieve Van den Broeck
0472/73 83 41
secretariaat@de-pikkeling.be

Promotie en communicatie

Frederik Meulewaeter
0477/39 75 43
frederik.meulewaeter@de-pikkeling.be

 

Sponsoring

sponsoring@de-pikkeling.be

Gastgezinnen

gastgezinnen@de-pikkeling.be
 

Alain Van der Kuylen
0476/29 73 25 
A.vanderKuylen@ostermann.eu
 

Nele Vervaet
0474/ 56 68 70
nelevervaet@telenet.be

Danny Callebaut
0474/566870  
dan_cal@hotmail.com

 

Contact Buitenlandse groepen

Steven Saeys

0496/02 64 48
steven.saeys@de-pikkeling.be

Cultuur agrarisch erfgoed

Fons Dierickx
Fons.Dierickx@de-pikkeling.be

 

 

Penningmeester

Juergen Dierickx
0483/36 90 14
juergen.dierickx@sick.be

 

Technische Ploeg en machinepark

Herwig Van Mulders
0475/30 17 35
herwigvanmulders@gmail.com

 

Jonas de Smedt
0493/40 22 48
joonsdesmedt@hotmail.com

Evert Rubbrecht

0494/58 15 66
evert.rubbrecht@gmail.com

 

Logistiek en Horeca

Ewout Merckx
0476/01 08 03
ewout.merckx@protonmail.com


Wim Vanhamme

0475/35 81 00
vanhammewim@yahoo.com

 

Jeugd 

Elin Saeys

jeugd@de-pikkeling.be

 

Veldwerken, ambachten,… 

Dirk Saeys
0477/64 12 69
dirksaeys@skynet.be

 

Website

Carolien Crabbe
carolien.crabbe@gmail.com

 

bottom of page